Jak do divadla?

Prodej vstupenek:

Vstupenky na divadelní představení v Kině Napajedla můžete zakoupit na stránkách www.kino.napajedla.cz, osobně hodinu před každou projekcí dle programu v kině a nebo na pokladně Informačního centra Napajedla v obvyklé otevírací době. Nově také můžete vybrané akce zakoupit na online platformě www.goout.net .


Upozornění: Zakoupením vstupenky na 62. Divadelní festival ochotnických souborů v Napajedlích potvrzujete souhlas, že se při vstupu na akci prokážete bezinfekčností dle platných vládních nařízení.

 

Podmínky kulturních akcí:
(podle aktuálního Mimořádného patření Vlády ČR)

Návštěvník se musí prokázat:

  • negativní PCR test starý nejvýše 7 dní, (od 1.11. 2021 jen 3 dny)
  • negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin, (od 1.11. 2021 jen 24 hodin)
  • přinesete si neotevřenou samotestovací sadu pro provedení antigenního testu a na vyhrazeném místě si test uděláte (je třeba počítat s časovým předstihem – na výsledek se čeká 10 – 15 minut).
  • potvrzení o prodělání onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce, (počítá se od prvního doloženého pozitivního testu (vytištěno nebo SMS zpráva v mobilu).
  • potvrzení o očkování proti covidu-19, (od aplikace druhé dávky uplynulo min. 14 dní, v případě jednodávkové vakcíny 14 dní (prokážete se kartičkou s datem aplikace nebo certifikátem Ministerstva zdravotnictví v tištěné formě nebo na displeji telefonu).

Pro školáky:
Pokud školáci absolvovali podle jiného nařízení Ministerstva zdravotnictví ve třídách (nebo jiných školských zařízeních než škola) test s negativním výsledkem, stačí tuto skutečnost doložit čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce.

 

 

Děkujeme za pochopení a trpělivost !
Vaši Štěpánci


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2023 Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka
Realizace rotate Rotate